If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Artworky z odpískaných projektů od CliffyB po Lawbreakers

DragonFlies či DogWalkers.

O definitivním konci studia podepsaného pod Lawbreakers jsme informovali včera.

V návaznosti na to odtajnil CliffyB projekty, na kterých v Boss Key Productions před zavřením pracovali, ale pokud je někdo náhodou nepřevezme a nedotáhne, slehne se po nich též zem.

Předně šlo o koncept DragonFlies, v němž měli nindžové a samurajové řídit draky (něco jako vozidla v Halo) a společně s přáteli bojovat se zombíky v PvE feudálně-punkovém prostředí na vznášejících se ostrovech. Vše mělo být hlavně o vychování svého draka odmala až po nabušenou verzi, včetně příběhové kampaně.

Projekt měl mít rozpočet 40 milionů dolarů, ale oslovení vydavatelé (Microsoft, Sony, EA, 2K, Activision ani Warner Bros) o něj neprojevili zájem. To je asi hlavní důvod zániku studia, když nesehnalo další prostředky.

Jiný počin měl být pro virtuální realitu - jmenoval se Rover, ale pak se z něj stalo Dogwalkers. Inspiroval se tankovými bitvami v druhé světové válce a filmem Fury. Multiplayer měl nabídnout střety pěti proti pěti lidem, kdy někteří jsou piloti, zatímco další ovládají střílny či opravují poškození.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments