Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Beta Football Manager 2023 je k dispozici v předběžném přístupu

Skoro kompletní verze.

Nadešel čas pro všechny manažery světa, kteří se chtějí podílet na utváření budoucnosti fotbalu s beta verzí hry Football Manager 2023 v předběžném přístupu nyní na Steamu a Epic Games Store. V nadcházejících dnech bude následovat i předběžný přístup na Microsoft Store.

Každý, kdo si FM23 předkoupil u digitálního prodejce schváleného společností SEGA, se můžete přihlásit do Steamu nebo Epicu a právě teď spustit hru přímo z knihovny. Ještě není pozdě, pokud jste si hru nestihli předplatit – každý, kdo si koupí FM23 na PC nebo Macu v předprodeji u zúčastněného digitálního prodejce mezi dneškem a vydáním hry 8. listopadu, získá předběžný přístup a 20% slevu.

Beta v předběžném přístupu je skoro kompletní (ale ne úplně finální) verzí hry, takže hráči mohou při hraní narazit na nějaké ty chyby a problémy. Všechny tyto potíže můžete nahlásit přímo týmu Sports Interactive přes tlačítko „Report Bug“, které najdete v postranním panelu hry. Zpřístupněno je i online hraní, ale přístup ke Steam Workshopu či předherním nebo herním editorům bude dostupný až při plném vydání hry 8. listopadu.

FM23 nabízí nové, inteligentní způsoby, jak mohou manažeři v této sezóně ukázat své dovednosti a pozvednout své týmy na vyšší úroveň.

Manažery bude k lepším výkonům tlačit zatím nejrealističtější umělá inteligence s přepracovaným rozhodováním. V letošním ročníku je tak inteligentnější a lépe reaguje na své lidské protějšky.

Nové animace hráčů a vylepšení rolí se spojují a nabízejí nejautentičtější akci na hřišti v celé historii série. Vylepšení se dotkla taktických pokynů, které využívají terminologii používanou v současném fotbale.

Nový plánovač sestavy a systém zkušeností jsou jádrem přepracovaného náborového procesu. Ten dává hráčům více nástrojů při scoutingu, který může rozhodnout o titulu, a v přestupových rozhodnutích během každého okna.

Význam fanoušků v dnešním fotbale je vyjádřen novým systémem důvěry podporovatelů, který ukazuje údaje o fanouškovské základně každého klubu a její krátkodobá, střednědobá a dlouhodobá očekávání. Pro zajištění zářivé budoucnosti na digitální lavičce bude důležité, aby byli spokojeni jak fanoušci, tak představenstvo.

Licencování klubových soutěží UEFA poprvé dává manažerům větší pocit příležitosti a důležitosti zápasu. Tyto úspěchy bude nyní navíc možné lépe sdílet díky zavedení dynamické časové osy.

Na kariéry pro jednoho hráče rozehrané během bety FM23 v předběžném přístupu bude možné navázat při plném vydání.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Football Manager 2023

PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments