If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Blíží se aktualizace Trails a Tales pro Minecraft

Bambus a třešeň.

Aktualizace Trails & Tales přinese nový biom, další moby a bloky a knihovnu možností k přizpůsobení vašeho minecraftího příběhu. Ať už dáváte přednost velkolepým dobrodružstvím, nebo hloubání nad všemožnými detaily, funkce a prvky Minecraftu ve verzi 1.20 budete moct využít k tvorbě příběhů všemožných forem a rozsahu. K vyrábění a budování budete moct použít dva nové druhy dřeva – bambus a třešeň! Bambusová sada zahrnuje i raft, který si lze vyrobit s použít truhly, ale i bez ní. A v biomu třešňového sadu zjistíte, že je stejně vzácný a výjimečný, jako růžový a celkově velice hezký.

Co se týče zvířat, budete se moct vydat na výlet ve dvou, protože na velblouda si sednete oba, ale samozřejmě, že cestovat můžete naprosto v klidu i sami. Velbloudovy dlouhé nohy vás donesou kamkoli budete chtít a díky jeho velikosti na vás dokonce nedosáhnou ani mobové bojující na blízko.

Na tyto řadu další novinek se můžete detailně podívat ve speciální epizodě seriálu Minecraft Monthly!

Aktualizace Trails & Tales bude od 7. června ke stažení zdarma pro platformy Minecraft: Java Edition pro Windows, macOS a Linux. A Minecraft: Bedrock Edition pro Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, iOS, Android, Windows a také pro zcela nové zařízení: Chromebook!

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments