Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Blood Bowl 3 je k dispozici

+ startovní trailer.

Zavažte si boty, nasaďte helmu, dotáhněte chrániče ramen a hrudníku… a nezapomeňte si potají za opasek zastrčit nabroušenou dýku! Na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S dnes vychází Blood Bowl 3 od společností NACON a Cyanide Studio.

Ve Starém světě se už neválčí, protože se lidé rozhodli řešit své problémy sportem zasvěceným bohu Nufflemu: Blood Bowlem. V tomto sportu se ale prolévá tolik krve jako na bojištích, které nahradil. Na hřišti jsou povoleny vraždy, zohavování, podvádění, korupce, čáry a dokonce i božské zásahy. A davy fanoušků z toho šílí!

Startovní trailer:

Převezměte kontrolu nad týmem z jedné z 12 dostupných frakcí s unikátními vlastnostmi a zastavte soupeře díky chytrému rozmístění hráčů. Těm, kdo se vám postaví do cesty, se buď vyhněte, nebo je nemilosrdně zlikvidujte. Dostaňte se do koncové zóny a zaskórujte rozhodující touchdowny! Chytří stratégové mají samozřejmě výhodu, ale bude to stačit? Neovladatelný troll klidně může sežrat spoluhráče a změnit průběh zápasu.

Vytvářejte hráče, upravuj jejich vzhled, znaky a zbroje, naverbujte roztleskávačky a kouče a pak se zapojte do nejdrsnější soutěže Starého světa. Ale dávej si pozor: Zranění jsou běžná a někteří hráči s vysokou pravděpodobností opustí hřiště nohama napřed, což jejich kariéru navždy ukončí…

Blood Bowl 3 můžete koupit v Brutal Edition, která obsahuje předměty úprav pro Černé orky a Imperiální šlechtu, exkluzivní míč a exkluzivní roztleskávačky pro všechny týmy, 1 000 kusů Warpstonu na úpravu hráčů a nákup dalšího Blood Passu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Blood Bowl 3

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments