If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Na monetizaci Blood Bowl 3 se snesla kritika, autoři se omluvili za nedostatky

Negativní ohlasy.

Kdysi to byl naprosto okrajový žánr, po nástupu digitálních verzí a Steamu však pokračování fantasy fotbalu s Orky nezůstalo opomenuto.

Blood Bowl 3 si tam pár dnů po vydání drží spíše záporné uživatelské recenze a to jich bylo napsáno téměř tisíc.

Důvodem je nespokojenost hráčů s tím, jak hra přistupuje k monetizaci, chybějící slíbené vlastnosti, chyby či nestabilita serverů, která trvá už od předčasného přístupu.

Studio Cyandie se k potížím postavilo čelem a sepsalo dlouhý blog. Přiznalo tam, že něco ve hře chybí, například se nedá znovu připojit ke hře, ale tvrdě pracují na zprovoznění v blízké budoucnosti formou patche.

Říká, že funkčnost hry je jejich hlavní prioritou a že udělají, vše, co je v jejich silách, aby rozbité věci napravilo co nejdříve.

"Co se týče monetizace, uvědomujeme si, že to je citlivá záležitost. Snažili jsme se to komunikovat dopředu, ale zamýšleli implementovat prvky, které hráče odmění jak kosmetickými věcmi, tak něčím lepším po koupi".

Tvůrci jsou přesvědčeni, že stávající systém je fér, odměňující, volitelný a snadno pochopitelný, takže na monetizaci Blood Bowl 3 zatím nehodlají nic měnit.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Blood Bowl 3

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments