Skip to main content

Chcete se dozvědět více o herních mechanismech Park Beyond?

Další video a blížící se uzavřený betatest.

S blížícím se začátkem uzavřeného betatestu a vydáním hry 16. června je čas, aby se hráči dozvěděli více o složitých mechanismech při vytváření a správě parku ve hře Park Beyond.

Po odhalení kampaně hry, jejího pestrého obsazení a ohromujícího konceptu impozantnosti se v novém traileru ponoříme do všech možností a prostředků, které mají hráči k dispozici, aby jejich podnikání bylo úspěšné. Jak fungují obchody a jejich inventář? Jaké jsou potřeby návštěvníků? Jak je to s personálem? Všechny hloubkové funkce správy jsou přístupné na konkrétních kartách, které je třeba mít na očích, aby byl park bezpečný, zábavný a ziskový!

V centru pozornosti je také kreativita s využitím vaší představivosti a tisíců prostředků, které jsou v Park Beyond k dispozici. Hráči, kteří chtějí uvést svou inspiraci v život, mohou vstoupit do režimu Sandbox, vytvořit si vlastní hru a pustit se do budování a zdobení. Každý výtvor lze uložit a znovu použít v budoucích parcích a přispívá k atmosféře pomocí přizpůsobených barev, světla a dokonce i hudby! Hráči mají pod kontrolou také rozvržení pozemků, přičemž terraformace a ražení tunelů dávají parkům a dokonce i atrakcím další rozměr.

Ve hře Park Beyond se může dařit všem herním stylům: manažerským magnátům, kreativním vizionářům nebo obojímu.

Park Beyond vyjde 16. června pro PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC. Zaregistrujte se již nyní do uzavřeného betatestu, který začíná 9. května.

Read this next