Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Seznamte se s Gilesem Hemlockem, ledově chladným obchodníkem v Park Beyond

Jakou sabotáž má v rukávu?

V Park Beyond si můžete vytvořit zábavní park svých snů – ale také budete muset věnovat pozornost jeho finančnímu stavu a vytvořit pro návštěvníky ten nejlepší zážitek. Jako vizionář se budete muset ujistit, že park přináší zisk tím, že zajistíte různé zábavné jízdy pro všechny věkové kategorie a zpřístupníte je návštěvníkům.

Budete muset dohlížet na celkovou spokojenost tím, že návštěvníkům poskytnete veškeré zboží a služby, které potřebují, a zajistíte dobře vyškolený personál, který udrží park v bezpečí a pořádku. Nevšední zážitek uvolní peněženku návštěvníka při nákupu velmi speciálních suvenýrů, které chtějí získat jen spokojení návštěvníci.

Při stavbě a zvládání náročných parků v rozsáhlém příběhovém režimu Park Beyond si také budete muset dávat pozor na agresivní metody a špinavé triky vašeho soupeře, který se snaží zničit váš byznys. Představujeme vám Gilese Hemlocka, generálního ředitele Hemlock Consortium, a samozvanýho génia. Jeho cílem číslo jedna je rozdrtit jakoukoli radost a sny pod patou ziskových a parkovacích komplexů!

Jakou sabotáž má v rukávu?

Park Beyond vyjde v roce 2023 pro PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Park Beyond

PS5, Xbox Series X/S, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments