Skip to main content

Obsah generovaný uživateli bude součástí Park Beyond, plán DLC na zbytek roku

Služba Mod.io přibude do hry později.

Společnosti Bandai Namco Europe a Limbic Entertainment oznamují, že navázaly spolupráci se službou mod.io, která hráčům v nadcházející hře Park Beyond nabídne platformu pro sdílení uživatelského obsahu (UGC). mod.io se ve hře objeví v srpnu 2023.

Mod.io je multiplatformní UGC řešení, které pohání User Generated Conten pro hráče více než 150 her na PC a konzolích. Ať už se jedná o celé parky, budovy nebo jakýkoli jiný druh výtvorů, hráči hry Park Beyond je budou moci sdílet a stahovat výtvory ostatních přímo ve hře nebo prostřednictvím impossify.com.

Bláznivý obsah bude také pocházet od týmu Park Beyond s DLC v rámci Season Passu, stejně jako s bezplatnými DLC počínaje vydáním hry. Od letošního srpna se hráči mohou těšit na fantastické nové téma, 3 nové animátory, prefabrikáty, více než 50 předmětů scenérie, díky nimž budou jejich parky ještě jedinečnější.

Září přinese dva nové moduly pro tvorbu horských drah, na podzim pak budou představeny mapy výzev, s nimiž se budou moci vypořádat zkušení správci parků. A samozřejmě prázdninové období přinese bezplatný obsah; hráči se mohou těšit na piráty, kteří v jejich parku zakotví. V mezidobí a po něm přivítá Park Beyond další neohlášený obsah, u kterého budou moci hráči popustit uzdu své kreativitě a strávit hraním nespočet hodin.

Po květnovém uzavřeném betatestu a získání cenné zpětné vazby od hráčů proběhne od 7. do 16. června otevřený betatest hry Park Beyond. Bude to poslední příležitost vyzkoušet si Park Beyond před vydáním a získat Golden Omnicar, bonus za účast v betě.

Read this next