Skip to main content

Co doveze Bohemka na Gamescom?

Datum DayZ pro Xbox, Vigor, Ylands..

Domácí studio Bohemia Interactive dalo vědět, co chystá pro média v rámci nadcházejícího veletrhu Gamescom v Kolíně nad Rýnem. Bude se prý jednat o pestrý souhrn novinek o hrách aktuálních i přicházejících, jejich vývoji a dlouhodobých plánech. Jak jsme si ověřili, tyto informace nejsou v utajeném režimu. Hlavními body mají být - citujeme:

DayZ - Letošek znamenal zásadní pokrok a největší milník v historii hry je již „za rohem". Ještě během tohoto roku se tento populární multiplayerový titul dočká opuštění režimu předběžného přístupu a vy se v Kolíně nad Rýnem dozvíte přesné datum, kdy se tak stane. Budete mít také šanci seznámit se s novým enginem a aktuálními plány pro hru, které zahrnují mimo jiné také návrat „Battle Royale" módu Survival GameZ, podporu modů, další vývoj hry po jejím vydání a nezadržitelně se blížící debut na konzolích.

Vigor - nejnovější „shoot´n´loot" střílečka pro Xbox bude vydána jako free-to-play titul v únoru 2019. Po úspěšném završení režimu Closed Preview se nyní autoři chtějí zaměřit na nedávné spuštění hry v „Game Preview" programu. Rádi také zodpoví otázky o tom, co dělá novinku tak výjimečnou a představí Vám plánované funkce, vylepšení i celkovou vizi týmu o finální verzi. Nedávný stream:

Watch on YouTube

Ylands - Veselá sandboxová hra se rychlým tempem blíží svému vydání v Q4 2018. Na programu bude představení všech nových funkcí, které mohou hráči očekávat od verze 1.0.

Read this next