If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vigor Chronicles: Vengeance přináší příběhové linky Outlanderů

Update odhaluje i lore poválečného Norska.

Vývojáři z největšího českého herní studia Bohemia Interactive oznamují významný update konzolové shoot and loot akce Vigor. Update s podtitulem Chronicles: Vengeance je první z řady updatů, které do hry přináší příběhové linie jednotlivých postav.

Hráči se mohou dále těšit na novou mapu v režimu přestřelky, flashbang granáty, novou útočnou pušku L85A1 a mnoho dalších vylepšení. Update je k dispozici od dnešního dne pro majitele konzolí Xbox, PlayStation a Nintendo Switch.

Cover image for YouTube videoVigor Chronicles: Vengeance – Trailer

Nový update opouští koncept číslovaných sezón. Místo nich budou názvy nových vylepšení odkazovat na příběhy jednotlivých vyhnanců. Ty budou do hry postupně přibývat spolu s dalšími informacemi a lorem z poválečného Norska. V rámci nového Battle Passu budou moci hráči kompletovat vybavení hlavního hrdiny Adama. Střípky jeho příběhu a herní lore pak poodhalí série audiokazet.

Kromě toho se hráči mohou těšit na zbrusu novou mapu Kjerstin, která bude dostupná v režimu přestřelky, útočnou pušku L85A1, oslepující taktické granáty a nová vizuální vylepšení pro konzole Xbox Series X, PS5, Xbox One X a PS4 Pro.

Update Vigor Chronicles: Vengeance do hry přináší: Nový Battle Pass, mapu s názvem Kjertsin, která bude dostupná v režimu přestřelky, útočnou pušku L85A1, Flashbang granáty, audiokazety a přehrávač (v bezplatné části Battle Pass), vizuální vylepšení pro konzole, upilovanou brokovnici a brokovnici KS-23 coby sekundární zbraň, boostování her bez omezení a balíček Path to Vengeance.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Vigor

Xbox One

About the Author

Redakce

Contributor

Comments