If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co nás čeká v budoucnosti u SW: The Old Republic?

Chystají se vesmírné lodě pro guildy.

Sice se Star Wars: The Old Republic ještě nezačalo ani oficiálně prodávat, ale Bioware už zveřejňuje plány pro tuto MMO do budoucna.

Zveřejnili, co přesně chystají za patche a na čem se v Bioware v současnosti pracuje.

Nový obsah: Pravidelně bude přidávat nový obsah do hry a nové planety, na které bude možné se podívat. Ty budou obsahovat Operations, Flashpoints a obsah pro solo hru.

Guild funkce: Bioware si uvědomuje, že guildy jsou pro MMO hodně důležité. Mají prý dlouhý seznam guild funkcí, které budou do The Old Republic postupně dodávat. Největší peckou, na kterou se hodně fanoušků těší, jsou Guild Capital Ships, tedy vesmírné lodě pro určité guildy.

Upravování UI: Pokud se vám nelíbí rozprostření ovládání, Bioware slibují, že půjde upravit zcela podle vašich představ.

PvP: Celý tým pracuje na dodávání obsahu pro player vs player mód. Už teď existuje Open World PVP na planetě Ilum, ale zatím se tam nikdo nedostal, protože musíte být na vysokém levelu. Očekávat prý máte také nové Warzones.

Vesmírné souboje: Bioware bude dodávat nové vesmírné mise a prý pracují i na speciálním, zatím tajném projektu, který bude přímo ve vesmíru (že by přímé ovládání vesmírných lodí?).

Comments