If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V Arcade editoru do Far Cry 5 se fantazii meze nekladou

+ trailer na Season Pass.

Rozhodně nepředvídatelnou, zásadní věc oznámil dnes odpoledne UbiSoft. Brzké Far Cry 5 (Alza.cz) totiž bude mít v sobě Far Cry Arcade, což je speciální prostor, kde budete jednoduše hrát komunitou vytvořené levely nebo si uděláte vlastní, které pak nasdílíte. Fantazii se prý meze klást nebudou.

Má jít o místo, kde v budoucnu najdete takřka nekonečně obsahu. I díky faktu, že vám výrobce zpřístupní přes 9000 objektů z šesti jeho dalších her (včetně minulých dvou dílů FC, Watch Dogs a starších Assassins Creed). Další bude kutilům průběžně přidávat v šesti aktualizacích s novými 1500 objekty a oficiálními mapami přímo od vývojářů. Mohou tak vzniknout až totální konverze her a spousta jiných nápadů, to vše ve třech režimech (singl, co-op, mulťák šest proti šesti).

K Far Cry Arcade, které by se mohlo stát takovým MineCraftem pro UbiSoftí tituly (proč radši neexistuje coby samostatná služba a je jako přílepek FC5?) a vyjde bezplatně někdy později po základní hře, máme ještě níže přehlednou infografiku. "Je to jako na herním automatu, nikdy nevíte, jaké hry tam najdete či co vše naleznete. Půjde o velmi pestrý obsah a možností pro kreativce jsou neomezené," tvrdí autoři.

Nepřehédněte také první video na Season Pass do FC5 (ohlášený před měsícem) s výpravami do Vietnamu či na Mars:

Comments