Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Company of Heroes 3 jsou právě v prodeji

+ podívejte se na návody, jak správně hrát.

Společnosti Relic Entertainment a SEGA s potěšením oznamují, že Company of Heroes 3, očekávaný třetí díl oblíbené strategické série, je nyní oficiálně k dispozici na PC.

Startovní trailer:

"Jelikož je Company of Heroes 3 největší premiérou v historii série, spojili jsme síly s některými z našich nejlepších členů komunity, abychom vytvořili 23 nových výukových videí, která pokrývají vše od základů boje až po pokročilé techniky, jako je prolamování a protiútok.

Dlouholetý tvůrce obsahu pro Company of Heroes SkippyFX vás seznámí se základy vydávání příkazů jednotkám, s tím, jak si udržet vítězné body a jak je strategicky důležité dobývat letiště. StormlessUK, který se věnuje turnajům CoH, se zabývá jemným uměním, jak použít správný tank pro správný úkol, jak je umístit, abyste dosáhli maximální hodnoty pancíře, a jak rozbít nové cesty pro vaši pěchotu.

Mezitím se věnuje středně pokročilým taktikám, tvůrce obsahu Elpern vysvětluje, jak systém veteránů v CoH3 odměňuje vaše nejvytrvalejší jednotky nebo jak vylepšení mohou proměnit základní jednotky ve specializované hrozby, jako je například královský inženýr s plamenometem.

V neposlední řadě tvůrce obsahu Tightrope ukazuje hráčům, jak čelit všem možným hrozbám na strategické nebo taktické úrovni, včetně obranných protitankových jednotek a smrtících ostřelovačů s orlím zrakem.

Podívejte se na všechny tyto návody již nyní zde, abyste se mohli vydat na cestu napříč italskou dynamickou kampaní, severoafrickou operací nebo dalším zápasem pro více hráčů ve hře Company of Heroes 3."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Company of Heroes 3

PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments