Skip to main content

Čtvrtina hráčů God of War Ragnarok zatím dokončila příběh

+ prodejní čísla ze Španělska, s DLC nepočítat.

Oproti jiným tvůrcům mohou být v Sony Santa Monica vesměs spokojeni, protože to signalizuje, že se nenadřeli zbytečně (jako to bývá často u jiných her, které jsou odloženy po pár hodinách a hráči nevidí obsah z jejich pozdějších částí).

Příběh God of War Ragnarok zatím dohrálo 24,8 procenta ze všech hráčů, kteří tento hit někdy spustili.

Údaje, který zachycuje data za první dva týdny po vydání, si všimli na PushSquare.

Čerpá se z trofeje, kterou člověk dostane za zkompletování hlavního příběhu Ragnaroku.

Oproti tomu platinovku získaly jen čtyři procenta hráčů, čili pouze oni dokázali hru zmáknout na stoprocentní splnění všeho. A že toho není málo.

Souvisí to i s nedávným výrokem ředitele autorů, kterým je Eric Williams. Prohlásil, že by nepočítal s nějakým dodatečným DLC, protože hra je velká sama o sobě a dali do ní vše, co chtěli. Půjdou tak zřejmě ve šlápějích svých předešlých titulů. Oproti tomu jiný vývojář před pár dny neurčitě utrousil, že pokud by měli dovysvětlovat všechny příběhové neznámé, bylo by to na další hru, ale to se nedá brát jako nějaké potvrzení, že bude pokračování.

Dorazila také konkrétní prodejní čísla ze Španělska, v návaznosti na oficiálních 5,1 milionu kusů celosvětově. Ve zmíněné zemi se prodalo 90 tisíc kusů krabicovek, z čehož 55 tisíc byla PS5 verze, a to pouze za jediný týden od 7. do 13. listopadu. Digitálky v tom nejsou zahrnuty.

Read this next