Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

God of War Ragnarök: Valhalla bude brzkým přídavkem zdarma

+ odbyt původní hry.

Sony se pochlubila, že k 19. listopadu 2023, tedy za úvodních dvanáct měsíců na trhu, se celkově prodalo koncovým zákazníkům 15 milionu kusů (součet PS4 a PS5 verzí).

Aby vyjádřila poděkování, překvapila něčím, co u série God of War není vůbec obvyklé ani se to už nečekalo - tedy vznikem oficiálního DLC, na němž tvůrčí tým potají dělal v uplynulém roce.

God of War Ragnarök: Valhalla bude už 12. prosince 2023 downloadem zdarma pro všechny majitele základní verze.

Bude to takový epilog událostí v Ragnarok, který sleduje Krata při vysoce osobní cestě. DLC zasazené po rozhodujících bitvách v původní hře pošle hrdinu na výpravu, o níž si myslel, že nikdy nebude možná, do tajemných hlubin Valhally, aby se tam vypořádal se svou minulostí.

Santa Monica Studio se prý snažilo překonat sebe samo, aby vyrukovalo s něčím jiným než v historii série. Díky tomu tady zažijete boje, jak je znáte, ale se svěžími experimentálními prvky v roguelike nádechu. I když podlehnete, nebude to konec, protože se vzbudíte za dveřmi připraveni na další pokus. Během každého z nich se naučíte a adaptujete na nové výzvy, ale upgrady vám zůstanou permanentně.

Postava bude mít přístup ke všem zbraním a odemčenému stromu schopností, ale musí si při každém pokusu zvolit své upgrady. Na výběr máte mít z pěti obtížností, které byly speciálně vyladěny pro unikátní hratelnost tohoto přídavku, navíc je můžete kdykoli přepnout.

Jinak má jít o zcela separátní zážitek, kde se nemusíte bát o hraní bez určitých věcí či pokroku v příběhu, pustit se do toho můžete kdykoli.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

God of War Ragnarok

Video Game

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments