Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

God of War Ragnarok má zkušební verzi na PS Plus Premium, ale jen někde

+ Kratos měl mít původně jiný osud.

Sony seznala, že právě nastala ta pravá doba, aby teď, tři měsíce po uvedení plné verze na trh, přišla s něčím dalším, co podpoří zájem hráčů a prodeje.

Majitelé předplacené služby PlayStation Plus ve variantě Premium tak najdou v patřičné kategorii zkušební verzi God of War Ragnarok.

Dovolí vám tuto oceňovanou akční adventuru ochutnat po dobu tří hodin. Jako vždy, když se hraní zalíbí a přejdete na plnou verzi, tak se vám přenese pokrok.

Háček je ovšem v tom, že zatím je vše dostupné jen hráčům v USA. Samozřejmě není vyloučeno, že v dohledné době by se to samé mohlo nabídnout i v jiných regionech.

Vedoucí vypravěč ze Sony Santa Monica a hlavní autor příběhu jinak v rozhovoru pro Minnmax výše prozradil, že původně počítali s jiným osudem pro hlavního hrdinu God of War Ragnarok (pozor - spoiler).

Kratos měl dle raných nápadů ve scénáři zemřít v rukou Thora. Stát se to mělo v úplném úvodu hry, ale neměla to být permanentní smrt, i vzhledem k tomu, o čem je norská mytologie.

Pak se ovšem studio rozhodlo pro jiné řešení, než aby byl Atreus většinu hry dospělou postavou. Změnilo by to dynamiku mezi postavami a spoustu dalších věcí.

Read this next