Skip to main content

Další detaily o oznámeném inFamous 2

Více schopností, více všeho.

Jelikož již vyšlo nové číslo časopisu Game Informer, na jehož obálce byla oznámena hra inFamous 2, víme už několik zajímavých detailů.

Hra se bude odehrávat v novém městě nazvaném New Marais, což by mělo být fiktivní New Orleans.

Spousta lidí se pozastavovala nad tím, proč vypadá Cole jinak než v prvním díle. Odpověď je jednoduchá - prostě byl jen předesignován. Stejně tak ho namluví jiný herec.

Zdá se, že vám zůstanou všechny schopnosti z minulé hry, ale Cole se bude muset stát super superhrdinou, aby porazil hlavního záporáka, takže vaše nejlepší schopnosti z jedničky budou v této hře pouhý základ.

Tentokrát nebude vyprávění jen formou komiksů, ačkoliv ty také zůstávají - těšit se ale můžete na opravdové herní animace.

Ve dvojce bude o něco složitější lezení po budovách. Zatímco v jedničce dokázal Cole vyšplhat prakticky kamkoliv, tentokrát si budete muset dopomoci různými dalšími objekty.

V inFamous 2 budete moct používat i jiné schopnosti než elektřinu, ta ale bude stále primárním základem vaší moci. Do hry přibudou také zbraně pro boj zblízka, Zeke bude mnohem lépe pomáhat a samozřejmostí je více lidí, více aut a víc se toho bude dít ve městě.

Read this next