If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přepracovaná karma z Infamous 2

Videa ilustrují různé způsoby, jak řešit mise.

Infamous 2 bude obsahovat kompletně přepracovaný systém karmy oproti prvnímu dílu, prozradil na oficiálním PlayStation blogu producent hry Brian Fleming.

"Fanoušci nám k prvnímu dílu napsali, že některé z nabízených voleb ve hře působily moc mechanicky. Tentokrát jsme chtěli, aby hráčská rozhodnutí měla větší dopad na průběh příběhu," napsal Fleming. "Při dělání druhého dílu jsme si dali za cíl dát hráči realističtější možnosti rozhodování a naznačit důsledky, které budou zřejmé na první pohled."

V Infamous 2 nebudete rozhodovat o pitomostech, např. jestli někomu odepřít jídlo, nýbrž o samých závažných věcech: s kým se spojit na splnění questu, jestli upřednostnit Kuoův chirurgický zákrok nebo raději riskovat Nixův zásah atd.

"Nevybíráte si jenom misi, volíte jednoho přítele a z druhého děláte svého protivníka," varuje Fleming a ilustruje svá slova na videích, ukazujících různé postupy v jední misi. Hlavní hrdina Cole má za úkol pomoci Kuovi k útěku z vězení. Zatímco v prvním případě si nechá pomoct od policie, ve druhém jednoduše všechny postřílí:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

inFamous 2

PS3

Related topics
PS3
About the Author

Levis

Contributor

Comments