Skip to main content

inFamous 2 s nekonečně levely

V editoru půjdou i jiné herní žánry.

Sucker Punch, vývojáři stojící za inFamous 2, včera naznačovali, že v noci dojde k nějakému velkému oznámení. Není zase tak velké, ale zajímavé je rozhodně. inFamous 2 totiž bude obsahovat editor, díky kterému si můžete vytvářet své vlastní mise.

Vývojáři tuto informaci před veřejností tajili zhruba dva roky, během kterých na editoru pracovali a podle všeho v něm půjde udělat v rámci inFamous 2 i jiné herní žánry - vlastně dost podobně jako v editoru LittleBigPlanet 2.

Editor bude používat všechny modely, postavy a textury ze hry, ale jinak budou mít tvůrci zcela volnou ruku. Chtějí udělat skákačku? Klidně mohou. Chtějí v prostředí inFamous udělat závodní hru? Není problém. Udělat misi se stealth prvky? Můžete.

Takto vytvořené levely samozřejmě půjde sdílet s ostatními lidmi přes Playstation Network. A sdílení těchto misí bude hodně vymakané. Prostě se budete pohybovat v otevřeném světě inFamous, přiblížíte se k nějakému fanouškem vytvořenému levelu a zobrazí se vám jeho ID a současné hodnocení obsahu. Ty s nejlepším hodnocením budou Sucker Punch vyzdvihovat.

Od dubna poběží veřejná beta editoru levelů. Dnešní trailer a obrázky:

Read this next