Skip to main content

Darksiders 3 vychází na Nintendo Switch

V autobusu nebo ve vlaku.

Víme, že každý chce být Jezdcem apokalypsy. A nyní je to možné!

"Pořiďte si Darksiders III na Switch a staňte se jezdcem, jakým byste měli být (v autobusu nebo ve vlaku). Hlavně ne na motorkách - tam se soustřeďte na silnici, ano? Dnes se epické dojíždění a epické souboje konečně snoubí dohromady, protože Darksiders III konečně vychází na Nintendo Switch™. Užijte si příběh třetího a dost možná nejdrsnějšího jezdce: Zuřivosti. Apokalypsa je ve vašich rukou!"

Podívejte se na premiérový trailer k tomuto portu Darksiders 3:

Watch on YouTube

Hra na Nintendo Switch je již v prodeji, postaral se o to domácí distributor Comgad. Tato verze vychází s oběma DLC - Keepers of the Void a The Crucible.

"Hráči se vracejí na apokalyptickou planetu Zemi v Darksiders III, akčním dobrodružství typu hack-n-slash, kde se ujímají role ZUŘIVOSTI na výpravě, při níž má za úkol ulovit a sesadit Sedm smrtelných hříchů. Do boje od nebeských výšin po hlubiny pekla tentokrát Spálená rada povolala ZUŘIVOST, jejímž úkolem není nic menšího než znovu nastolit rovnováhu mezi dobrem a zlem. Krom toho, že je ZUŘIVOST nejdivočejší ze ČTYŘ JEZDCŮ APOKALYPSY, je také mocná kouzelnice, jejíž podoba se vyvíjí v průběhu hry spolu s jejími schopnostmi a arzenálem zbraní. Rozsáhlý herní svět Darksiders III se představí jako živoucí planeta Země, která je zpustošená válkou a rozkladem a kde si příroda bere zpět do své náruče vše, co jí bylo kdysi lidmi vyrváno. Hráči budou cestovat mezi různými prostředími, bojovat proti nadpozemským tvorům, odemykat hádanky a dále rozvíjet příběh série Darksiders."

Read this next