Skip to main content

Desetimilionové Back 4 Blood představilo první rozšíření

O čem a kdy bude?

Docela načas si dali Turtle Rock Studios a Warner Bros s ohlášením vůbec prvního přídavku pro zombie akci Back 4 Blood (duchovní nástupce Left 4 Dead).

Ta má nyní již 10 milionu hráčů (neplést s počtem prodaných kusů díky zařazení na předplatné Xbox Game Pass) a je podle nich nejlépe prodávanou novou značkou roku 2021 na konzolích.

"Dosáhnout takového milníku za tak krátkou dobu je pro naše studio a značku historickou událostí," komentoval to prezident studia a jeho šéf, Steve Goldstein.

Až půl roku po říjnovém uvedení vypustí 12. dubna Tunnels of Terror.

Nárok na něj budou mít ti s ultimátní, deluxe edicí či Annual Passem, jinak půjde zakoupit i separátně. Fajn je, že bude stačit, když si DLC koupí jeden z členů skupiny a díky tomu k němu mají mít přístup i všichni ostatní.

Datadisk přinese novou PvE kooperativní aktivitu zvanou Ridden Hives, stejně jako nové ovladatelné varianty Cleanerů (Sharice je požárnicí se sekyrou a Heng je tvrdým restauratérem).

Hráči se tu tedy pustí do sedmi rozdílných dungeonů hluboko pod Evansburghem, které jsou plné labyrintů a zamořené nepřáteli.

Chybět nemohou nové skiny, sedm nových legendárních zbraní, nové kartičky atd. Souběžně dorazí zdarma šířené DLC s obtížností No Hope.

Read this next