If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

DiRT 3 bude vyžadovat Online Pass

Aby se předešlo bazarovým prodejům.

Jeden z prvních šťastných majitelů DiRTu 3 na internet nahrál obrázek, podle kterého si budete muset pro multiplayer zřídit Online Pass. Tedy online účet u Codemasters. Vydavatel hry tím tak de facto následuje trend stanovený EA, podobně jako to udělal třeba už při vydání posledního Operation Flashpointu.

Bez Online Passu sice budete moci normálně hrát, ale nepůjde nahrávat opakovačky na Youtube a zůstane vám uzamčených 5 vozů z celkové nabídky hry. Samozřejmě jde o funkci, jež má zabránit bazarovému prodeji hry. Pro odemčení všech funkcí tak budete muset zadat online kód, přiložený ve všech krabicových verzích hry. Pokud pak hru prodáte, funkce zůstanou vázány na váš účet, takže si je nový majitel bude muset znovu odemknout, což za určitý poplatek bude možné.

Ještě před úterním vydáním si stále můžete předobjednat hru třeba na GetGames (digitální distribuci Eurogameru), kde navíc zdarma získáte balíček Superteams DLC se čtyřmi dalšími týmy a čtrnácti auty. Konkrétně půjde o závodní týmy Texaco, Brembo, Yokohama a Mobil 1 a vozy jako Ford RS200 Rallycross, Fiat 131 Abarth, Mitsubishi Lancer Evo X, nebo Lancia Delta HF Integrale. Tyto vozy jsou sice již součástí základní nabídky, ale s tímto DLC je získáte ihned od prvního závodu a ve speciálních zabarveních.

V případě předobjednávky na Xzone zase až do 24. května platí akční předprodejní cena.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

DiRT 3

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments