Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Soutěžíme o DiRT 3

A výherci Flashpointu v novém způsobu losování.

Nejprve vyhlášení velké soutěže o Operation Flashpoint: Red River z přelomu dubna a května. Výherce tentokrát vyhlašujeme netradičním způsobem. Důvodů k této změně je více - vedle eliminování některých nešvarů (např. těžce sehnatelné adresy od některých výherců, které pak blokují odeslání cen ostatním) chceme trochu zvýhodnit pravidelné čtenáře EG, a především, díky tomu nyní máte 2x větší šanci na získání výhry.

O 11 cen s tématikou OFP se dnes popere 22 vylosovaných soutěžících z těch, kteří v minulé soutěži odpověděli správně, že hra Red River je realističtější než Battlefield: Bad Company 2. Uživatelská jména těchto vylosovaných uživatelů Eurogameru jsou: M@rtii, zluda, Krupkic, NightSider, corfer, lukako, JeanBlack, Paratus, kristynavv, BabetakCZE, Sogos, BaryAFC, Scou, FattalError, methoda1, Lukas.Svinciak, Kanive, Winsz, vybyd, beerger, Vozzickar, Falixor.

A teď pozor: ceny vyhraje jen polovina z výše uvedených vylosovaných kandidátů ze soutěžících - pouze prvních 11 z nich, kteří se teď co nejrychleji ozvou na e-mailovou adresu redakce@eurogamer.cz se svou poštovní adresu (i jménem profilu na EG), kam jim máme výhru zaslat. Podle pořadí, v jakém od nich tyto e-maily obdržíme, se i určí, kterou přesně cenu ze soutěže získají. Např. ten první z nich dostane první cenu (PC verzi OFP: Red River a laserové ukazovátko), ten ze seznamu vylosovaných výše, kdo pošle email s adresou jako druhý v pořadí, dostane druhou cenu (PS3 verze Red River a ukazovátko) a tak dále (až do 11. ceny v pořadí).

Pro pořádek ještě jména výherců z minulé soutěže o betu Age of Empires Online. Odpověď byla trochu chyták, protože se daly vybrat dvě správné odpovědi: že čtveřice základních surovin v Age of Empires Online je totožná jako v prvním i druhém dílu téhle strategické série. Klíč do bety ihned zasíláme e-mailem výhercům, uživatelům EG se jmény Jancik06, dzegr, Dalaren a gratulujeme jim.

A teď už konečně k nové soutěži: s distributorem ConQuest soutěžíme o 5x PC verzi DiRT 3 + A2 plakát ke každé. Tyto závody od Codemasters vyšly včera a z naší recenze si odnesly hodnocení 8/10. Že může posloužit jako šikovná nápověda pro soutěžní otázku níže, asi netřeba dodávat :) Výherci budou vyhlášeni stejným způsobem jako u OFP začátkem června.

Co se NEDÁ dělat v DiRT 3 módu Gymkhana?
 • Soutěž je určena pouze pro obyvatele České republiky nebo Slovenska.
 • Jsou do ní zařazeny jen odpovědi obdržené v období 25.5. - 31.5.2011.
 • Jména výherců jsou náhodně vylosovány robotem ze všech správných odpovědí.
 • Výherci budou vyhlášeni v následujících 30 dnech po skončení soutěže.
 • Pokud výherce v té době nedodá jeho poštovní adresu, jeho cena propadá.
 • Eurogamer nenese odpovědnost za problémy či prodlevy při rozesílání cen třetí stranou.
 • Případné reklamace nechť výherci adresují na e-mail redakce, která je předá dál.
 • Soutěže se nesmí zúčastnit autoři Eurogameru, zaměstnanci Xzone ani firmy věnující ceny.
 • Každý člověk se může zúčastnit jen jednou, duplicitní odpovědi budou vyřazeny.
 • Výhry nemohou být vymáhány soudní cestou.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení soutěže bez náhrady a upozornění.
 • Read this next