If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 16. listopadu

Sombra je v Overwatchi, vydání Super Mario Run, chystaný PC patch na Dishonored 2 a spousta dalšího.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Nejnovější hrdinka v Overwatch, Sombra, je již oficiálně ve hře na všech platformách. Naši kolegové z britského Eurogameru vytvořili 30 tipů, jak s ní hrát.

- Super Mario Run vyjde na iPhone 15. prosince a bude se prodávat v přepočtu za 250 Kč. Jak možná víte, jde o první hru od Nintenda určenou pro mobilní telefony, takže jde o velkou věc.

- V tutoriálu Dishonored 2 můžete uškrtit svého vlastního otce. Aneb jak skvěle nastínit rodinné vztahy hned od začátku.

- Speciální předražená sběratelská edice Resident Evil 7, která se prodává za 100 euro, neobsahuje samotnou hru. Upozorňoval na to italský GameStop. Obsahuje knihu o dvacetileté historii série, litografie, exkluzivní stahovatelný obsah, USBčko o kapacitě 16 GB nebo model domku, ale... nemáte tam samotnou hru.

- Na PC již podle Bethesdy velmi brzy vyjde patch, který opraví výkon Dishonored 2 na této platformě. Arkane to slibuje na svých sociálních sítích.

- Na PlayStation Store se už můžete podívat na dvě různé chystané edice Horizon: Zero Dawn. Normální a Digital Deluxe, která má navíc oblečky a další serepetičky.

- Podívejte se, jak běží denní a noční cyklus ve Final Fantasy XV. Rádi bychom předem varovali, že jde o poměrně nudné video, pokud nejste totální FF fandové...

- Fantasy Strike míří na PlayStation 4. Vyjde někdy v příštím roce.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments