Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 20. června

Jak je to s Prey 2, snižování ceny PS3, o propouštění u tvůrců Hitmana a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den obvykle v 7:15 (nebo výjimečně během dne) a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Jak to vypadá s Prey 2? Bethesda prolomila mlčení a viceprezident PR Pete Hines o této hře promluvil v rozhovoru pro IGN. A nejsou moc nadšení z Human Head, kteří měli Prey 2 udělat, ale vytvořili něco, co "prostě nebylo příliš dobré". I když "jsme utratili miliony dolarů a ztratili mnoho let" vývojem. To vyjádření si asi lidé z Human Head za rámeček nedají...

- Máte hodinu a půl čas a nevíte co dělat? Můžete se podívat na senzační povídání mezi Peterem Molyneuxem a Seanem Vanamanem, který byl kreativní ředitel u The Walking Dead. Peterovi se The Walking Dead očividně dost líbilo a mluví o té hře jako o jedné z nejdůležitějších her pro herní průmysl.

Watch on YouTube

- Na PC míří Mortal Kombat: Komplete Edition (ano, s "K") a zde jsou minimální HW požadavky: OS - Windows Vista, Windows 7, Windows 8, procesor - Intel Core Duo, 2.4 GHz / AMD Athlon X2, 2.8 GHz, RAM - 2 GB, grafická karta - NVIDIA GeForce.

- V IO Interactive byla propuštěna polovina lidí a byly tam zrušeny všechny projekty kromě dalšího Hitmana. Studio už bude pracovat pouze a jenom na Hitmanovi. Oficiálně to potvrdil Square Enix. Dánští vývojáři IO Interactive dříve pracovali také například na Kane & Lynch, což je už asi mrtvá série...

- První DLC k The Bureau: XCOM Declassified vyjde na Xbox 360. Půjde o klasickou třicetidenní exkluzivitu. O DLC se toho zatím příliš mnoho neví, ale má být singeplayerový.

- Sony říká, že zatím nemají v plánu snižovat cenu PlayStation 3. Podle Fergala Gara ze Sony je PS3 "systém, u kterého se těžko snižuje cena". U nás se PlayStation 3 prodává v průměru za 4000 Kč až 6000 Kč.

- Když už jsme u PlayStationu, zajímavou informací je, že až bude PS4 a budete si chtít stáhnout Killzone: Shadow Fall, dostanete možnost vybrat si, zda nejprve chcete stáhnout singeplayer nebo multiplayer. Všimli si toho šikovní lidé ve videu ukazující interface PS4.

Watch on YouTube

- Ještě u Sony na chvíli zůstaneme. Akcionáři Sony údajně hodlají vyjednávat o tom, aby se oddělila elektronická a zábavní divize Sony na dvě samostatné společnosti. Není to úplně nelogické. Jedna z těch divizí dost prodělává a druhá ji v podstatě dotuje...

- A ještě jednou Sony. Náš Marek Černý byl předevčírem v talk show Jimmyho Fallona, kde na PS4 prezentoval svou hru Knack.

Watch on YouTube

Read this next