If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Halo 3: ODST s co-op módem Firefight

Něco jako režim Horde z Gears of War 2.

Určitě potěšující zprávou budiž ta, že Halo 3: ODST je v podstatě hotové a nic by tak nemělo bránit jeho plánovanému uvedení na X360 trh. Což by mělo být koncem měsíce září. Na E3 byl k osahání multiplayerový Firefight mód, který by se dal nejlépe přirovnat k režimu Horde v Gears of War 2. Mód je koncipován pro online kooperaci čtyř hráčů, kteří se - po vzoru singleplayerové kampaně, stanou elitními vojáky ODST (Orbital Drop Shock Trooper).

Za připomenutí nicméně stojí, že tito nemají až zase tak mimořádné dispozice a schopnosti co Master Chief. Zajímavou novinkou v repertoáru jejich možností je ovšem alternativní obrazový režim, který lze aktivovat a efektivně využít v lokacích se špatnou či horší viditelností, kde napomůže s lokalizací nepřátel. Následně se jim budete moci připlížit do zad a za pomoci další novinky, automatu s tlumičem, je zpacifikovat.

Ono dříve zmiňované přirovnání Firefight režimu k Horde tkví v tom, že stejně jako v Horde budete - co tým, postupně čelit vlnám stále silnějších nepřátel. Takže vaším úkolem tu bude přežít a to po co nejdelší čas. Za vaše společné úsilí získáte příslušné bodové ohodnocení, extra šťouchy jako headshot nebo zabití několika nepřátel v rychlém sledu po sobě mají zaručit významný bodový bonus. Nicméně do akce dostanete jenom několik životů, takže bude jenom na vás, kdy a kým je vlastně využijete.

K ochutnání byly dvě zcela rozdílné mapy, veliký areál v Security Zone, a pak o poznání stísněnější Crater, do něhož nepřátelé, tedy Covenanti, naskakovali ze všech stran. Včetně brutálních zástupců třídy Brute, od kterých si však budete moci "vypůjčit" jejich palici, se kterou poté půjdou souboje tváří v tvář mnohem lépe od ruky.

Dole v tabulce nepřehlédněte - nový E3 trailer a velkou várku E3 screenshotů.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Halo 3: ODST

Xbox 360

Related topics
About the Author
Comments