Skip to main content

Dvě herní odbočky s Larou Croft jsou zdarma

+ omezená akce pro Crusader Kings 3 a slevy UbiSoftu.

Square Enix si dali pozor, aby v tom nebyl zahrnutý žádný regulérní díl série, protože by to logicky lezlo do zelí recyklovanému balíčku Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy.

Proto den před plánovaným vysíláním akce Square Presents ve čtvrtek večer (18:00 našeho času), kde mj. odhalí nové Life is Strange, chtějí být za dobráky.

Avizovali, že všem zájemcům dají zdarma dvě plné hry, které jsou odbočkou série s Larou Croft - konkrétně Guardian of Light (2010) a pak Temple of Osiris (2014).

Obě to jsou izometrická co-op dobrodružství, která si jistě své publikum najdou, zejména při odložení Prince of Persia remake na neurčito.

Postup pro získání obou her je takový, že máte za úkol sledovat @SquareEnix na Twitteru a reagovat na tweet hashtagem #SquareEnixPresents - jakmile stream skončí, přijdou vám prý kódy v soukromé zprávě.

Po omezenou dobu, už jen tři dny, tzn. do neděle, je pak ze Steamu k vyzkoušení plná verze historické strategie Crusader Kings 3 ze září 2020. Děje se tak k příležitosti vypuštění prvního DLC a patche.

Najdete ji zde. Zájemci pak mohou přejít na vlastnictví hry natrvalo s dvacetiprocentní slevou.

Do 29. března zase běží výprodej her od UbiSoftu na Steamu. Na tomto linku naleznete Assassins Creed Odyssey za pětistovku, Rainbow Six Siege za dvě stovky, Far Cry 5 za tři stovky a celou řadu dalších slev.

Read this next