Skip to main content

Čeština do A Plague Tale: Requiem jistá

Již letos.

Na produktové stránce Steamu o tom ještě nic napsáno není, pouze angličtina, ale informace pochází od domácího distributora Playman / Comgad, který ji poskytl obchodům.

Na letošek plánovaná hra A Plague Tale: Requiem, pokračování chváleného A Plague Tale: Innocence, bude opatřeno českými titulky.

Akční adventura ze středověku bude existovat jen pro PC, PS5 a Xbox Series.

"Daleko za mořem je ostrov... Vydejte se na srdcervoucí výpravu do brutálního, dechberoucího světa pokřiveného nadpřirozenými silami. Poté, Amicia a Hugo utečou ze své zpustošené vlasti, vydají se daleko na jih, do nových oblastí a živoucích měst. Tam se pokusí začít nový život a dostat Hugovu kletbu pod kontrolu.

Jenže když se Hugovy schopnosti opět probudí, smrt a zkáza se vrátí v podobě žravých krys. Sourozenci jsou opět donuceni vydat se na útěk a vkládají naději do zaslíbeného ostrova, kde možná najdou klíč k Hugově záchraně.

Objevte cenu za záchranu svých milovaných během zoufalého boje o přežití. Útočte ze stínů či rozpoutejte peklo, překonejte soupeře i výzvy pomocí celé řady zbraní, nástrojů a nadpozemských sil."

Watch on YouTube

Read this next