Skip to main content

Čeština u Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jistá

+ vizualizace bonusů k předobjednávce.

Můžeme to brát jako takový příjemný doplněk ke čtvrtečnímu článku.

Domácí distributor Comgad dnes v poledne oznámil, že u Sniper Ghost Warrior Contracts 2 bude součástí čeština. Navic na všech platformách, tedy PC, PS5, PS4, Xbox Series a X1 hned 4. června 2021, v den oficiálního vydání.

Hráči, kteří by do hledáčku chtěli dostat kopii hry včas, si mohou předobjednat krabicovou edici. Díky tomu si snipeři odemknou následující exkluzivní bonusy z následujícího popisku a lokalizovaného vizuálu:

  • Marcus Tactical: Lehká odstřelovací puška se skvělou stabilitou
  • Lovecká pistole FFF-45 ACP: Osobní zbraň se speciální návnadnou municí
  • Dva skiny pro zbraň

Pro pořádek ještě oficiální popisek z tiskovky:

"Nová generace veleúspěšné série posouvá Sniper Ghost Warrior do nových výšin - a vzdáleností! - díky odstřelování na extrémní vzdálenost i přes 1000 metrů! V roli nájemného snajperského zabijáka Ravena budou hráči využívat autentické vybavení a zbraně na velkých sandboxových mapách, kde budou stopovat a likvidovat cíle pomocí různých přístupů. Série se už po celém světě prodalo přes 11 milionů kopií, a společnost CI Games chce na tento úspěch navázat velmi očekávaným pokračováním. Rovněž přináší arzenál dalších nových funkcí:

Odstřelování na extrémní vzdálenost přes 1000 metrů.

Dramatická kampaň pro jednoho hráče zasazená na moderní Střední východ, s 5 odlišnými sandboxovými mapami s řadou plně přístupných a interaktivních oblastí, ke kterým může hráč přistoupit po svém.

Nová úroveň realismu s autentickými pomůckami a zbraněmi, které je možné přizpůsobit různým stylům hry.

Znovuhratelné mise, které lze dokončit hned několika způsoby a které obsahují odměny za splnění všech cílů.

Inteligentnější protivníci s vylepšenou taktikou.

Mezi funkce pro novou generaci patří vylepšená grafika, nativní rozlišení 4K a vylepšená doba načítání, což představuje nový milník v podobě toho nejlépe vypadajícího dílu ze série Sniper Ghost Warrior."

Watch on YouTube

Read this next