Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Řezník v DLC do Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Zdarma pro všechny.

Moderní válečná střílečka Sniper Ghost Warrior Contracts 2, která vyšla minulý měsíc a dočkala se dle tiskové zprávy Comgadu značného úspěchu, dnes vydává velké obsahové rozšíření. Tato aktualizace se zlověstným názvem „Butcher's Banquet" je zdarma pro všechny hráče na PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC a je okamžitě dostupná jako patch pro základní hru.

„Butcher's Banquet" se zcela novým rozsáhlým regionem se odehrává ve strhující pouštní oblasti s bujnými oázami, velkými vodopády a záhadnými chrámy. A i když je obzvláště malebný, nenechte se zmýlit - rozhodně to není žádná prázdninová destinace. Po nedávném chaosu v Kuamaru, který sloužil jako prostředí hlavní kampaně SGW Contracts 2, se objevily nové hrozby, z nichž tou nejnebezpečnější je Mahmoud Zarza... alias „Řezník".

Watch on YouTube

DLC navazuje na všechny prvky, které se hráčům líbily v základní hře, včetně odstřelování na extrémní vzdálenost přes 1000 metrů, grafiky nové generace, inteligentnějších nehráčských postav a dosud nejsmrtonosnějšího arzenálu zbraní. Tato náročná odstřelovačská hra je zasazená do Kuamaru, drsného regionu na Středním východě mezi libanonskými a syrskými hranicemi. Hráči se ujímají role Ravena, nájemného sniperského zabijáka, a mají za úkol svrhnout brutální diktátorský režim tak, že splní sérii opakovatelných misí, ke kterým mohou přistoupit hned několika způsoby. SGW Contracts 2 zahrnuje obrovské sandboxové mapy, rozmanité vedlejší mise a úkoly, realistické zbraně a vybavení a širokou škálu odemknutelných schopností a vybavení.

Hráči si mohou koupit SGW Contracts 2 na PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC. Elite Edici pro PS5, která vyjde 24. srpna, si můžete nyní předobjednat a v tomto balení hry také získáte DLC balíček Crossbow Carnage. Tato verze se může pochlubit řadou funkcí nové generace včetně rozlišení 4K, vylepšených textur a grafiky, adaptivních spouští, haptické zpětné vazby a lepší doby načítání díky SSD.

Read this next