Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

EA: Prosíme, nestahujte cracklý test Skate 4

Porušení práv.

Něco takového se moc často nestává. Svědčí to buď o tom, že má série hodně fanoušků, kteří rádi berou cokoli, i nedodělaného. Nebo jim už prostě jen dochází trpělivost s tím, jak strašně se tvorba vleče, když se vše pořád nachází jen ve fázi pre-alfa.

V minulých dnech se na torrenty dostala cracknutá testovací pre-alfa verze Skate (čtvrtý díl skateboardingové simulace).

Kanadské studio Full Circle proto vyzvalo hráče, aby si tuto pirátskou verzi nestahovali, protože by šlo o porušení práv a podmínek, za nichž se někdo dostal do uzavřeného testu.

Na homepage výslovně píší:

"Jsme si vědomi, že se do oběhu bez naší autorizace dostala raná verze hry, která je datovaná už zářím 2021. Nikdy nebyla určena k externímu použití".

Vývojáři dodali, že chápou nadšení fandů, ale mají být opatrní při stahování souborů z neznámých zdrojů a mohou je čekat právní konsekvence kvůli porušení pravidel EA.

Zmíněná raná verze Skate je prý plná chyb a nedodělků, takže si ji beztak nikdo moc neužije. Pouze hrozí, že by si o hře udělal mylný obrázek, protože ve finále bude vypadat a hrát se úplně odlišně.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Skate 4

PS5, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments