If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V červenci mají EA představit hned trojici velkých her

Ani UbiSoft nezůstane pozadu.

Asi nejznámější insider Tom Henderson publikoval na TryHardGuides, co mají mít za lubem Electronic Arts na příští měsíc.

Ti byli trochu kritizováni, že během vysílání State of Play, Summer Game Fest či xboxové konference s ničím novým nevyrukovali, ale oni na to jdou ve skutečnosti dost fikaně. Namísto toho, aby jejich tituly zapadly v tradičním přetlaku zpráv, kdy jsou oznámeny desítky věcí naráz a magazínům doslova praskají hlavní stránky, tak se rozhodli je malinko pozdržet, aby se lépe dostaly pod světla reflektorů.

Začátkem července mají EA nejprve odhalit Skate 4, tedy dlouho chystanou simulaci jízdy na skateboardu, z níž jsme tu měli před časem krátké uniklé video.

V druhé půlce července má přijít na řadu představení předvánočního Need for Speed a také fotbalu FIFA 23, který bude tím posledním ze série, který pod tímto názvem a s licencí vznikne od EA Sports.

Pozadu nezůstane ani UbiSoft, který má též někdy začátkem července uspořádat vysílání o Skull and Bones, námořní onlinovce, o níž víme prakticky vše důležité z uniklé šestiminutové prezentace z konce dubna.

Comments

More Blogs

Latest Articles