If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O betatest The Old Republic je zájem

A Blizzard přeje konkurenci úspěch.

Do betaverze onlinovky Star Wars: The Old Republic se přihlásilo už cca 1,5 milionů uživatelů a očekávání vkládaná do hry tím pádem rostou i na straně EA. Ti už dříve řekli, že aby se jejich sci-fi MMO zaplatilo, stačí mu zhruba 500 tisíc stálých platících uživatelů.

Až doposud probíhalo testování v uzavřeném kruhu tzv. přátel EA a rodin vývojářů, teprve masivní betatest s půldruhým milionem lidí skutečně ukáže, jak si hra stojí. Podle nových očekávání EA by mohlo Star Wars MMO po vydání přitáhnout až dvanáct milionů uživatelů, kteří už hrají nějaké onlinovky nebo o ně v minulosti projevili zájem.

Své uznání pro The Old Republic předčasně vyjádřil už i Blizzard, podle jehož šéfa Mikea Morhaima jde o důležitý moment pro celý herní byznys. "Tahle hra je příležitostí, jak rozšířit trh s MMO, pokud se to udělá správně. Takže je to velmi důležité nejen pro EA, ale celý herní trh," řekl Morhaime pro MCV. Blizzard prý projektu fandí a doufá, že k onlinovkám přivede další hráče.

Přihlášky do současné betaverze hry začaly přijímat už v září 2009, datum zprovoznění další bety prozatím autoři tají.

Star Wars: The Old Republic by se dle očekávání mělo rozjet ve druhé polovině letošního roku pro PC, více informací včetně data vydání prý autoři zveřejní na letošním veletrhu E3.

Star Wars: The Old Republic - trailer z PAX 2011
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments