Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Fallout New Vegas čekají další tři DLC

O čem asi tak budou? Možná víme.

Zatímco stahovatelné přídavky ve Fallout 3 většinou jen otevřely nějaké nové lokace, které měly uzavřený příběh, pomalu se začíná zdát, že DLC k Fallout: New Vegas budou mít vlastní uzavřený příběh, který bude postupně navazovat. A bude vycházet z původního Fallout 3 od Interplay/Black Isle. Tuto tezi podporuje spousta důkazů.

Minimálně už známe názvy tří dalších přídavků k New Vegas. ZeniMax, vlastník Bethesdy, si totiž 15. prosince zaregistroval názvy Honest Hearts, Lonesome Road a Old World Blues. Všechny mají být použity na DLC. A jaká je jejich spojitost s Fallout: New Vegas? Název Honest Hearts se již objevil v grafických podkladech pro Van Buren, de facto Fallout 3, na kterém pracovali v Black Isle, než byl projekt zrušen. Ti lidé, kteří dělali na Van Buren, poté přešli z Black Isle do Obsidianu – což jsou tvůrci Fallout: New Vegas, kteří hru pro Bethesdu udělali.

Honest Hearts je dáváno do spojitosti s The Burned Man už v původních Van Buren podkladech a Burned Man se nakonec dostal i do New Vegas. Pokud jste pozorně poslouchali dialogy, Caesar měl loajálního muže, Joshuu Grahama, který byl potrestán za to, že prohrál v bitvě o Hoover Dam tím, že byl zapálen a shozen do Grand Canyonu. V průběhu hry je ale možné vidět nějaké graffiti a narážky s názvem The Burned Man žije! Takže se v rámci dalšího DLC podíváme do Grand Canyonu?

V prosinci vyšel první DLC k New Vegas s názvem Dead Money, který je zatím exkluzivní pro X360, ale určitě vyjde tento rok také pro PC a PS3. V něm, když v Sierra Madre zachráníte Christine, řekne vám, že byla mučena na místě zvaném The Big Empty. To by mohlo být místo dalšího DLC, protože už mělo být použito také ve Van Buren a Chris Avellone, hlavní šéf projektu Van Buren a následně pak New Vegas, už kdysi říkal, že je mu moc líto, že se to místo nevyužilo. Má jít o oblast zcela ovládanou roboty.

A co třetí přídavek? Na to také máme odpověď. V průběhu Fallout: New Vegas ale také v přídavku Dead Money se neustále mluví o nějakém dalším kurýrovi. Nejprve je o něm zmínka v Primmu, kde se dozvíte, že to měl být původní nositel Platinového čipu, ale práci nakonec přenechal vám. Identifikován je tím, že má na „zádech vlajku starého světa". Zmínka je o něm také v Dead Money. Christine říká, že ji z The Big Empty zachránil nějaký další kurýr. Pravděpodobně jde o Ulyssese, který měl být původně v New Vegas jedním z vašich společníků. Jeho obrázek je ve sběratelské edici New Vegas na jedné z karet. V několika koncích Dead Money se také mluví o velké bitvě mezi dvěma kurýry. Všechno prostě naznačuje, že jednotlivé DLC směřují k vaší konfrontaci s Ulyssesem.

Read this next