Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Gearbox neřekl nic o zpoždění Vetřelců

Neznamená to ale, že Aliens: CM teď vyjdou.

Včera se objevila zpráva na jednom fóru, která vycházela z rozhovoru s šéfem Gearboxu v posledním čísle časopisu EGM. V něm má údajně Randy Pitchford říct, že očekávaní Aliens: Colonial Marines nevyjdou v roce 2011, jak se původně plánovalo. A šéf Gearboxu teď popírá, že by někdy něco takového řekl.

„Ještě jsem to číslo neviděl, ale jsem si jist, že jsem nemluvil o žádných specifikách ohledně Aliens: Colonial Marines kromě možná toho, jak mám ten titul rád a jak moc se na něj naše studio soustředí, aby bylo skvělé,“ prozradil Pitchford Eurogameru.

„Podle mě na tom fóru prostě došlo nějak k dezinterpretaci toho, co jsem řekl.“

Dále Eurogameru šéf Gearboxu řekl, že je vlastně docela rád, jak velký zájem je o Aliens: Colonial Marines. „Zprávy o té hře se objevují náhle a vychází z ničeho,“ řekl. „Velice brzy o této hře budeme mluvit víc, takže spekulace a domněnky budou moct být nahrazeny opravdovými informacemi.“

Mimochodem, všimněte si, že Randy Pitchford nikde neříká, že hra opravdu v roce 2011 vyjde. Pouze sděluje, že nikdy neřekl, že by vyjít neměla. Což je trošku rozdíl.

Pro Eurogamer také prozradil, že Gearbox nepracuje na Borderlands 2. V původní zprávě na serveru Destructoid bylo totiž napsáno, že Aliens v roce 2011 nevyjdou, protože se tým v Gearboxu soustředí na Borderlands 2.

O Aliens: Colonial Marines se začalo poprvé mluvit už v roce 2006 a původně měla hra vyjít v roce 2009. Pak bylo vydání posunuto a do toho přišlo Aliens vs. Predator od Rebellion, takže aby si tyto dvě hry vzájemně nekonkurovaly, Colonial Marines byli zase posunuti. SEGA měla ovšem v původním plánu hru definitivně vydat počátkem roku 2011.

Read this next