If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

God of War Ragnarok bude pořádný macek a kdy vylezou recenze

+ o hutnosti obsahu z deníčku.

Pomalu začněte na listopad chystat místo na vaší konzoli...

Tento Twitter účet zveřejnil fotku, kterak se instaluje God of War Ragnarok v PS4 verzi, a dle něj má 118 GB.

Patrně to nějak souvisí s tím, že vybraní recenzenti ve světě už od Sony obdrželi interní review-kód k downloadu z PS Store.

Na hraní budou mít spoustu času, protože embargo na publikování výsledku má být stanoveno až na 3. listopadu v pět odpoledne středoevropského času. Jinými slovy, verdikt se dozvíme dlouhých šest dnů před oficiálním vypuštěním hry dne 9. listopadu.

Když velikost hry srovnáte s předešlým dílem God of War (reboot) z roku 2018, tak ten tehdy měl na PS4 jen 45 GB, čili jedná se o značný nárůst.

Dřívější zvěsti hovořily o velikosti kolem 90 GB, jenže v tom nebyly nějaké aktualizace nebo možná i část obsahu.... Day 1 patch má zabírat rovněž objemných 18 GB.

Zatím poslední vývojářský deníček od Sony Santa Monica praví, že pokud by chtěli, tak by z toho klidně mohli udělat trilogii. Tzn. rozdělit obsah z God of War Ragnarok do dvou her.

Nakonec to však dopadlo tak, že Ragnarok severskou ságu ukončí a žádný třetí díl z tohoto prostředí nebude.

"Hra je mnohem větší, než jsme si původně vybavovali. Je tam spousta důležitých příběhových momentů, které jsme museli pokrýt. Také se tam vyskytuje více postav. Ve finále z toho vzniklo ještě epičtější dobrodružství, jelikož ve hře je tolik obsahu, že si ho lidé užijí".

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments