If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

God of War Ragnarok bude pořádný macek a kdy vylezou recenze

+ o hutnosti obsahu z deníčku.

Pomalu začněte na listopad chystat místo na vaší konzoli...

Tento Twitter účet zveřejnil fotku, kterak se instaluje God of War Ragnarok v PS4 verzi, a dle něj má 118 GB.

Patrně to nějak souvisí s tím, že vybraní recenzenti ve světě už od Sony obdrželi interní review-kód k downloadu z PS Store.

Na hraní budou mít spoustu času, protože embargo na publikování výsledku má být stanoveno až na 3. listopadu v pět odpoledne středoevropského času. Jinými slovy, verdikt se dozvíme dlouhých šest dnů před oficiálním vypuštěním hry dne 9. listopadu.

Když velikost hry srovnáte s předešlým dílem God of War (reboot) z roku 2018, tak ten tehdy měl na PS4 jen 45 GB, čili jedná se o značný nárůst.

Dřívější zvěsti hovořily o velikosti kolem 90 GB, jenže v tom nebyly nějaké aktualizace nebo možná i část obsahu.... Day 1 patch má zabírat rovněž objemných 18 GB.

Zatím poslední vývojářský deníček od Sony Santa Monica praví, že pokud by chtěli, tak by z toho klidně mohli udělat trilogii. Tzn. rozdělit obsah z God of War Ragnarok do dvou her.

Nakonec to však dopadlo tak, že Ragnarok severskou ságu ukončí a žádný třetí díl z tohoto prostředí nebude.

"Hra je mnohem větší, než jsme si původně vybavovali. Je tam spousta důležitých příběhových momentů, které jsme museli pokrýt. Také se tam vyskytuje více postav. Ve finále z toho vzniklo ještě epičtější dobrodružství, jelikož ve hře je tolik obsahu, že si ho lidé užijí".

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

God of War Ragnarok

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments