Skip to main content

Gotham City se zatím největším provedením města oproti Arkham Knight

+ počet skinů.

Výkonný producent Fleur Marty prozradil pro Game Informer pár nových informací o říjnové akční adventuře Gotham Knights, která půjde hrát jak v co-opu, tak tradičně v singleplayeru.

Má to být dosud největší provedení města Gotham, co se kdy v jakékoli hře objevilo, čili bude větší než v Batman: Arkham Knight.

Tvůrci se prý v tomto směru nejvíce zaměřili na hustotu a vertikalitu prostředí, které má prý mnoho vrstev.

Přesně to změřené nemají, o kolik je větší než v minulé hře s Batmanem, ale nejlépe si prozkoumávání užijete při projížďce s Batcycle. To má být jedna z nejrychlejších a nejpříjemnějších cest, jak se po rozlehlém městě pohybovat.

Fanoušci univerza jistě ocení, že tady bude spousta kostýmů pro postavy. Řečeno čísly tady bude celkem 44 stylů obleku, takže 11 pro každého ze čtyř hlavních hrdinů. Navíc tyto skiny mohou být hráčem přizpůsobeny k obrazu svému, dalšími kousky a barvami. Po městě pak ještě najdete různé druhy výbavy a obleku, které si vyrobíte, aby vám vyhovovaly.

I Batcycle bude možné si upravit, například aby seděl stylu vaší postavy, ovšem bude to přizpůsobení jen vzhledu, nikoli upgrade vlastností.

Read this next