Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Gotham Knights s kompletně redesignovaným bojem

Aby fungoval nejen pro jednoho.

Hned zpočátku je potřeba uklidnit, že to níže vyřčené nijak neodporuje možnosti projít si celou hru samostatně bez kamarádů, tahle volba tady pořád bude.

Gohtam Knights mají každopádně přinést kompletně redesignovaný bojový systém, aby se tak vylepšil zážitek z kooperativní hry. Prý to bylo nezbytné, aby tento režim správně fungoval.

Prohlásil to Fleur Marty, což je výkonný producent Gotham Knights, pro GamesRadar.

Tato příští hra na motivy universa Batmana, která má údajně vyjít v létě, bude stále rubačkou. Takže pokud znáte sérii Arkham, nebude to pro vás něco cizího. Avšak v řadě věcí prý bude nová.

"Dynamika hry pro dva hráče perfektně sedí zasazení do Gotham City. Princip dvojice, která spolu prochází dobrodružstvím, se dříve osvědčil v komiksech, animácích, filmech i TV seriálech," přidal kreativní ředitel Patrick Redding s tím, že město je plné uliček a střech, takže základ hratelnosti s tím musí být kompatibilní.

Protože pokrok v příběhu je sdílen mezi všemi postavami v co-opu, dávalo prý smysl, abyste je nemuseli levelovat od nuly pokaždé, když se mezi nimi chcete připnout. Také to zůstane velmi věrné vyprávění příběhu.

"Zatímco se potloukáte po herním světě a rozdáváte si to se zločinci nebo odhalujete tajemství, ostatní členové Batmaní rodinky jsou nadále aktivní někde v pozadí, není to tak, že by byly někde zalezlé a neaktivní. Proto nám přišlo vhodné, že stejně jako vy se stávají postupem času silnější a pokročilejší," zakončil povídání tvůrce.

Watch on YouTube

Read this next