Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Half-Life: Alyx dostanete ke každému Vive Pro

Dárek k headsetu.

Společnost HTC dnes oznámila, že od 11. května do 25. května bude k headsetu HTC Vive Pro Full Kit přikládat kód ke stažení žádaného titulu Half-Life: Alyx (recenze). Příznivci virtuální reality tak získají kromě dvouměsíčního předplatného ve službě Viveport Infinity zdarma další bonusový titul. O obsah tak s přístupem k více než 1 000 aplikací a her nebudou mít nouzi.

HTC Vive Pro je jedním z nejoceňovanějších headsetů. Nabízí precizní snímání pohybu, vysoké rozlišení displejů i perfektní zobrazení barev a černé. Příkladně zpracovaná ergonomie dbá na pohodlí i při nejdelších VR zážitcích. Nejnáročnější hráči ocení možnost propojení s bezdrátovým adaptérem HTC Vive Wireless. Snadno se tak bez kompromisů v kvalitě zážitku zbaví kabelu, který je svazoval s PC. Nechybí ani podpora libovolného příslušenství systému Steam VR, jako je například virtuální pero Logitech VR Ink.

„HTC Vive Pro své majitele odjakživa těšil perfektní ergonomií a skvělým obrazem. Jeho spojení s Half-Life: Alyx je tak dalším krokem v naší snaze nabídnout fanouškům ty nejvíce pohlcující zážitky," řekl generální ředitel HTC Vive pro Evropu Graham Wheeler.

HTC Vive Pro Full Kit je dostupný na stránkách vive.com v e-shopu alza.cz a u vybraných partnerů. Pro více informací navštivte tuto adresu.

Read this next