If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Halo série má prý potenciál pro mikrotransakce

Přibudou také do Halo 4?

Producent z 343 Industries přiznal, že přemýšlí nad možností přidat do Halo 4 "kosmetické bonusy za malou částku". Jinými slovy, chtějí přidat do Halo 4 mikrotransakce.

Dan Ayoub to prozradil v rozhovoru pro server Digital Spy. "Halo má velký potenciál pro takové věci. Zatím nemůžeme příliš mluvit o nějakých konkrétních plánech, ale jde o něco, nad čím přemýšlíme. Fanouškům Gears of War se to líbí a myslíme si, že jde o něco, co se bude líbit i naší komunitě. Takže o tom vážně mluvíme."

Gears of War: Judgment má také mikrotransakce, ale když se člověk podívá na fóra, nedá se říci, že by se zrovna fanouškům líbily. Zejména, když už nejde ani tak o mikrotransakce - spíše o obyčejné transakce, když kosmetická vylepšení stojí klidně i tři dolary.

Gears of War: Judgment samozřejmě není jediná hra, která se snaží na takových transakcích vydělávat. Totéž má i z poslední doby Tomb Raider, Call of Duty: Black Ops II nebo Dead Space 3. A asi se jich jen tak nezbavíme. Například Jade Raymond z Ubisoftu řekla, že mikrotransakce budou nezbytnou součástí budoucích AAA her, v podobném duchu mluvil i finanční šéf EA Blake Jorgensen.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Halo 4

Xbox 360

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments