Skip to main content

Hardwarové nároky Thiefa

A odměna za nákup už i v ČR.

Eidos Montreal oznámil oficiální HW požadavky únorového Thiefa na PC (thx DSOGaming).

Minimálně budete potřebovat Windows Vista s aktualizací, dvoujádrový procesor, 4 GB RAM, grafickou kartu aspoň AMD Radeon 4800 série či Nvidia GTS 250, DirectX 10 a 20 GB volného místa na harddisku.

Jako doporučenou konfiguraci výrobce uvádí operační systém Windows 7 či 8, procesor typu AMD FX 8000 či Intel i7 Quad Core, více než 4 GB RAM, grafickou kartu AMD Radeon HD série 9 či Nvidia GTX 660 série a DirectX 11.

Kdo si Thiefa předobjedná, získá bonusové DLC The Bank Heist. Tato nabídka nyní už platí i pro nákup v ČR, dříve byla dostupná jen v zahraničí.

"Jedná se o vykrádačku banky ve městě, kde se za ocelovými dveřmi sejfů schovává nejen náhrdelník Star of Auldale, ale také další tajemství. V misi bychom měli narazit na unikátní pasti a předměty, které budou k nalezení pouze v této bonusové misi," uvádí obchod v popisku.

Více se o Thiefovi dozvíme příští týden, až bude uvolněno embargo na patrně poslední novinářskou předváděčku v Montrealu před recenzemi. Hra u nás vyjde v češtině od Cenegy.

Read this next