If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hitman 3 odkrývá Anglii a exkluzivitu Epicu, kde bude zdarma jednička

Peníze jsou potřeba.

Každá hra potřebuje nějakou kontroverzi, aby trochu rozčeřila stojaté vody, ale ty chybějící režimy nikoho moc netankovaly.

Jelikož se IO Interactive nedomluvili s Warner Bros, že by po dvojce zastřešili i završení série (předtím se rozešli i se Square Enix po jedničce), stali se jejím vydavatelem na vlastní triko. To znamená, že se jim nedostává tolik peněz jako dříve.

Nikoho tedy nemůže překvapit, že se dohodli s Epicem na exkluzivním šíření Hitman 3 pouze přes jeho obchod a to po tradiční období jednoho roku od ledna 2021.

"Kdy jsme nezávislé studio, partnerství s Epicem nám poskytlo svobodu vytvořit hru přesně takovou, jakou chceme," vysvětlili dnes. V rámci této kooperace si navíc budete moci stáhnout první díl obnoveného Hitmana zcela zdarma a to už příští týden od 27. srpna, právě z Epicu (společně s Shadowrun Collection).

Vzhledem k provázání trojky s obsahem z minulých dílů, bylo potvrzeno, že majitelé trojky si na Epic budou moci přenést svůj dosavadní pokrok a všechny odemčené věci z Hitman 2 na Steamu, stejně jako naimportovat předešlé lokace.

Současně s tím dánské studio ve videu odkrylo po Dubaji druhou z celkových šesti nových map.

Bude zasazena na panství v Dartmoor v Anglii, kde Agenta 47 v brýlích a s kloboukem možná nepoznáte. Vše se samozřejmě bude točit kolem tajemné vraždy starého pána. Ta působí zprvu jako sebevražda, když dveře byly zamčené zevnitř, ale nemusí to tak úplně být...

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments