If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hledají se posily na Forza Motorsport 8, možná s procedurálně generovaným světem?

Nábor.

Dosud to bylo tak, že série Forza Morosport se soustředila na realističtější a více simulátorové, byť nudnější okruhové závody, zatímco Forza Horizon více upustila uzdu fantazii a dovolila prohánět se v autech po otevřených světech, ať už šlo o Austrálii, Anglii či Středomoří.

Pokud by něco bylo na nálezu níže, není vyloučeno, že do budoucna se toto nepsané pravidlo může změnit. Ostatně Horizon se vždy prodávala lépe než Motosport.

Na zaměstnanecké sociální síti LinkedIN byla vypsána celá řada pozic, které studio Turn 10 shání pro vývoj již dříve potvrzené Forza Motorsport 8, patrně cílené na start Xbox Scarlett (i PC) o Vánocích 2020.

Mezi nimi figuruje mimojiné technický grafik pro procedurální generování herního světa, což by se spíš hodilo pro jeho otevřenou náturu než svázání na tradičních okruzích. Není ovšem vyloučeno, že daný zaměstnanec může jen pomáhat kolegům z Playground Games pro přístí díl Horizon.

Dále studio v náboru shání programátora, grafika prostředí, technického grafika, datového inženýra, specialistu na osvětlení, marketingového manažera, manažera parnetrů a další pozice.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments