If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

HYPE uvádí Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

Chválená želví arkáda bude i u nás krabicově.

V Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge vám specialisté z Dotemu (autoři Streets of Rage 4) a Tribute Games servírují prvotřídní herní zážitek čerpající z nadčasových herních mechanismů klasických mlátiček. Probijte si cestu rozmanitými pixelovými prostředími a natlučte se svým želvím oblíbencem hromadě neokoukaných protivníků. Všechny želvy se mohou pochlubit jedinečnými dovednostmi a chvaty, díky čemuž představuje hraní za každou z nich zcela unikátní zážitek! Vyberte si svého bojovníka, používejte proti nepřátelům nekompromisní komba a zažijte nespočet napínavých střetů plných dechberoucí akce a fantastických nindžovských dovedností. Buďte ve střehu a bez bázně čelte Trhačovi a jeho věrnému klanu Foot sami nebo pozvěte pár nejlepších přátel a hrajte společně až v šesti lidech!

Poté, co Bebop a Rocksteady obsadí televizní Kanál 6, aby s pomocí supermoderního zařízení uvedli do pohybu Krangův a Trhačův nejnovější podlý plán, vyšle Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge naši želví čtyřku napříč spoustou míst známých ze světa TMNT. V ulicích Manhattanu, na Coney Islandu, v zatuchlých stokách nebo na střechách mrakodrapů pomozte neohroženým želvím bojovníkům zahnat nindži z klanu Foot, triceratonské vojáky nebo například kamenné válečníky až do Dimenze X!

Vychutnejte si ohromující pixelovou grafiku a autentickou atmosféru seriálových Želv Ninja, která vás okamžitě vrátí zpátky do dětských let. Všechny postavy, vozidla, zbraně, předměty i pozadí jsou přímo inspirované televizním seriálem z roku 1987 a vy tak máte pocit, jako byste se sami stali součástí svého oblíbeného kresleného seriálu, plného omamné kombinace vražedného humoru a akčních dobrodružství!

  • Úchvatný herní design vás vrátí zpátky do dětských let.
  • Nádherná pixelová grafika.
  • Stará dobrá hratelnost obohacená nejnovějšími herními mechanismy.
  • Hrajte lokálně nebo online až v šesti hráčích (na PlayStation 4 lokálně pouze ve čtyřech).
  • Hrajte za slavné postavy ze seriálu TMNT a ovládejte známé dopravní prostředky v různých herních situacích.

2D pixel-art mlátička Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge vyjde krabicově pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch 29. července 2022. Fyzická edice obsahuje navíc tištěného kapesního průvodce a klíčenku s pizzou, avizoval domácí distributor HYPE.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments