Skip to main content

Jak vylepší režim MyTEAM v NBA 2K21?

Roční období, odznaky či obchodování s kartami.

Společnost 2K představila režim MyTEAM z NBA 2K21. Výkonný producent z Visual Concepts, Eric Boenisch, uvedl nové způsoby, jak mohou hráči postoupit o úroveň výš, sbírat odměny, vyhrát jeden (nebo více) prstenů šampionátu a další.

Průběžné sbírání vašeho pokroku bude bezproblémově přenášeno mezi konzolemi ze stejné rodiny. To znamená z PS4 na PS5 a z Xbox One na Xbox Series X, takže si můžete MyTeam užívat celý rok. Začnete sbírat body již od 4. září a celý váš zůstatek, sběratelské kartičky a tokeny bude k dispozici i později, když dojde k upgradu pro další konzoli.

Watch on YouTube

Další novinkou budou roční období: přinesou nový obsah do hry, způsoby, jak hrát MyTEAM po celý rok, a nejlepší ze všeho je, že hraní je pro všechny zdarma, takže se toho může účastnit každý.

Do hry se vrátí karty odznaků a umožní vám přidávat a vylepšovat odznaky do Síně slávy. Vývojové karty se nyní rozvětvují a dávají hráčům možnost přijímat nová rozhodnutí, díky nimž jsou jejich hráči jedineční.

Nový režim MyTEAM Limited bude k dispozici každý pátek až neděli, kdy každý hráč bude mít možnost vyhrát prsten šampionátu. Získáte prsten každé sezóny a odemknete si tak nejlepší sezónní odměny z řady Limited. Vrací se i MyTEAM Unlimited, ale v novém kabátu - bude se skládat z devíti lig, které musíte vyhrát, než se dostanete na vrchol.

Jinou novinkou bude MyTEAM Exchange, kde budete moci obchodovat s kartami, které nevyužijete. Vyměníte je za karty, které se stanou základními prvky ve vaší počáteční sestavě. V NBA 2K21 MyTEAM má vše svojí cenu.

Kolekce MyTEAM IDOL pak bude zahrnovat některé z nezapomenutelných hráčů NBA z minulosti i současnosti. Řada IDOLS bude rozdělena na patnáct speciálních vydání prostřednictvím premium balíčků, které si nebudete chtít nechat ujít. První takový balíček s názvem Pink Diamond přijde do hry už letos v září.

Read this next