Skip to main content

Pohled na novinky z nextgen verze NBA 2K21

V čem bude lepší?

Výkonný ředitel Eick Boenisch a ředitel hry Mike Wang kometují novinky ohledně verze na konzolích nové generace.

Od prvního odhalení hry NBA 2K21 pro nextgen se tým Visual Concepts pilně snaží sdílet více podrobností o tom, jak je hra předělána od základu, aby mohla plně využít výkon, rychlost a technologie PlayStation 5 a Xbox Series X / S.

Tento týden představili bližší pohled na některá vylepšení, která přinese příchod next-gen hardware:

  • Rychlejší načítání hry díky využití SSD disků v konzolích nové generace
  • Blíž skutečnému basketbalu, víc než kdy dřív - vylepšený pohyb, driblování, nárazy a střelba, díky kterým bude hra ještě reálnější
  • Aréna ožívá - nová davová interaktivita a to díky více než 150 postavám s umělou inteligencí, které zaplňují arény
  • Nová dynamická prezentace Rail Cam - zdůrazňuje věrnost hry

Hra nově obsahuje dva samostatné komentátorské týmy. Kromě současného obsazení Kevina Harlana, Grega Anthonyho a Davida Aldridge budou moci hráči slyšet Briana Andersona, Grant Hilla and Allie LaForce. Skvělou analýzu budou poskytovat i hosté Doris Burke, Steve Smith, Chris Webber, Brent Barry and Clark Kellogg a další.

Watch on YouTube

Již brzy 2K odhalí nové herní módy a funkce, které budou exkluzivní pro konzole nové generace - také nás čeká velké odhalení funkce online basketbalové komunity NBA 2K - která nahradí Neighborhood.

Verze basketu pro pro PlayStation 5 a Xbox Series X / S bude celosvětově k dostání 10. listopadu a u nás 19. listopadu pro PS5.

Read this next