Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Je toto vábení na návrat Uncharted či Tomb Raidera?

Podivné záběry z reklamy pod lupou.

Inu, série Uncharted pro Naughty Dog už sice skončila, ale neznamená to ani náhodou, že by nemohl převzít štafetu někdo jiný, což se možná děje.

Pozorní diváci si v dnešním spotu Sony všimli, že ve 43. vteřině se vyskytují záběry z něčeho, co ještě asi není oznámeno...

Jistě, mohou to být pouze takové generické vložky, jak vypadá typická dobrodružná akční adventura v jeskyni na způsob Tomb Raidera, aby se ke konzoli nalákal mainstreamový zákazník. Nebo také ne, a může jít o skryté narážky na příští díl Uncharted, exkluzivně pro PS5?

O tom, že by v pokračování či rebootu série mohla figurovat Cassie, dcera Nathana Draka a Eleny Fisher, jsou tu s námi už od závěru čtvrtého dílu.

Ve videu se tato mladá žena či dívka pohybuje s pochodní až k nějakému starodávnému artefaktu. Pasáže jsou tak krátké, že je jen těžko postřehnete, což může být tím, že je projekt teprve v plenkách a zatím není připraven pro pořádné představení.

V minulých měsících byly nalezeny inzeráty, že nový interní tým v Sony ve spolupráci s Naughty Dog vyvíjí hru, pokračování milované série, což bude patrně právě Uncharted.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments