If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kampaň Far Cry 5 si zahrajete offline

+ rozlišení, platby, filmeček.

Francouzský vydavatel už má naštěstí rozum a na rozdíl od stavu u Assassina před několika lety či u Metal Gear Survive vám dovolí zahrát si singleplayerovou kampaň Far Cry 5 (Alza.cz) zcela offline i na té pověstné chatě.

Pochopitelně, kdo bude prahnout po hlavním lákadle, jakým je co-op, či online módech, bude internetové připojení potřebovat. Další živý filmeček není krom honičky pickupu s policií ve vidlácké pustině ničím výjimečným, protože tuhle scénu z kostela jsme viděli už mnohokrát:

Dále jsme se těsně před vydáním 27. března dozvěděli, že mikrotransakce zde najdete jak v singlu, tak v co-opu a mulťáku. Všechno však podle GameSpotu budou jen kosmetické předměty, rozhodně nic, co by jakkoli ovlivnilo hratelnost.

"Navrhli jsme hru tak, aby byla velkorysá. Čili nic v ní není zamčeno. Můžete někam vrazit, prozkoumávat a budete za to odměněni," dodal k tomu výkonný producent Dan Hay. Patrně půjde o obdobu tzv. Time Saver Packů, které vám jen ušetří čas při získání něčeho, co jinak můžete dostat delším hraním.

Poslední novinka týkající se Far Cry 5 je ohledně rozlišení. Dle popisku na BestBuy pošlape verze pro Xbox One X v 1800p a s plynulejším framerate (na PS4 Pro obchod avizuje jen podporu 4K bez bližších detailů).

Comments