Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Když nadáváte, Homefront 2 bude delší

To nám vzkazují vývojáři.

Jednou z velkých výtek v recenzích u Homefront je krátká singeplayerová část hry. Vývojáři Kaos se k tomu již dříve vyjádřili v tom smyslu, že v sérii Call of Duty je také krátká kampaň, ale teď už říkají, že tedy v případném Homefront 2 bude delší.

Šéf Kaosu David Votypka naznačil, že u Homefront se zaměřili zejména na multiplayer, kde chtějí být jedni z prvních na trhu. "Jde o vyvážení. Kdybychom dělali vyloženě singeplayerovou hru, herní doba by klidně mohla mít takových 20 hodin," řekl pro server CVG.

Teď ovšem kampaň Homefront dohrajete za slabých pět hodin. "Příště určitě kampaň o pár hodin rozšíříme, ale aby byla delší než 10 hodin a zároveň jsme měli prvotřídní multiplayer… Prostě je to třeba obojí vyvážit."

Podle jeho slov budou sledovat, jak se hráčům bude kampaň líbit a jak si ji budou užívat. "A pak uvidíme, co o tom budou hráči říkat. My jsme se ale zaměřili na velkolepou multiplayerovou část, ve které stejně budou majitelé Homefront trávit mnohem víc času. Takže jsme opravdu chtěli, aby byla velká a bohatá."

Read this next