Skip to main content

Kritický pohled na Tony Hawk: Ride

Co na hře vadí autorovi GameInformeru?

Americký časopis Game Informer si již stihl vyzkoušet na tamním trhu čerstvě vyšlé skejťácké závody Tony Hawk: Ride a poměrně inovativním způsobem z něho hráčům přednesl své první dojmy.

Ty totiž v tomto případě zprostředkovaly výkřiky a nadávky recenzenta Nicka, kterého hra očividně dvakrát nenadchla.

Z transkripcí jeho křiků a často nadávek lze ale zároveň dobře vyčíst, co že se mu na hře přesně nelíbilo.

Tak třeba tu a tam prý udělá skejťák trik, který ale hráč na svém skutečném prkně (dodává se spolu s hrou a také podstatně ovlivňuje její cenu) neudělal.

Mimochodem, to prkno prý zdaleka není tak ideální, jak se zdá a některé triky na něm rozhodně nezvládne každý. Jindy se zase stane, že hra na tentýž hráčův pohyb reaguje dvěma různými parádičkami.

Tony Hawk: Ride také patrně trápí delší loadovací časy anebo bugy, jako když si při tvorbě postavy vyberete blonďáka, kterému ale zůstanou černé fousy.

Naopak výkřiky jako "juchů, právě jsem zabil pár lidí, to je panečku skejtování!" sice redaktor Game Informeru bere jako výtky, například oddané stoupence stařičkého Carmageddonu jistě potěší.

Jak to je všechno doopravdy se hráči v ČR a zbytku Evropy dozví až začátkem příštího roku, kdy hra konečně vyjde i v těchto "zapomenutých končinách světa".

Read this next